Oferta

System profili aluminiowych

Profile aluminiowe do budowy maszyn

Szybki i łatwy w użyciu system aluminiowych profili Alutec K&K zawiera 102 różne modele i jest kompatybilny z systemami innych producentów. Profile są anodowane, co gwarantuje najwyższą jakość, wytrzymałość i odporność na zarysowania.

Elementy montażowe

Elementy montażowe do profili aluminiowych

System połączeń jako niezbędne uzupełnienie oferty profili aluminiowych. Asortyment elementów instalacyjnych, znajdujących zastosowanie w budowie maszyn, zawiera elementy stabilizujące, utrwalające, zaślepiające i kompletujące.

Systemy transportowe

Systemy transportu wewnętrznego

Solidne i lekkie konstrukcje oparte na naszych profilach aluminiowych. Realizacja różnorodnych projektów: transporterów taśmowych, rolkowych, łańcuchowych i płytkowych. Pojedyncze urządzenia i elementy kompletnej linii produkcyjnej.

Wyposażenie produkcyjne

Ergonomiczne stanowiska pracy z bogatą gamą akcesoriów i komponentów. Łatwe w montażu, ekonomiczne i funkcjonalne zabezpieczenia maszyn i urządzeń.

System ruchu liniowego

System ruchu liniowego

Prowadnice aluminiowe z przeznaczeniem do ruchu liniowego i łączenia szyn oraz wózków. Wiele wariantów - z napędem centralnym lub w głowicy. Pasy zębate o szerokościach 16 i 50 mm.

Koła przemysłowe

Koła przemysłowe

Koła do mobilnych stanowiskach pracy. Wytrzymałe koła do każdych warunków. Dostępne zestawy kołowe stałe, skrętne i z hamulcem.

Stoły pneumatyczne

Tapicerskie stoły pneumatyczne oparte na profilach stalowych i siłowniku podnoszą wydajność pracy o co najmniej 14% w stosunku do koziołków tapicerskich.

Stanowiska pracy

Ergonomiczne stanowiska pracy z bogatą gamą akcesoriów i komponentów.

Wygrodzenia ochronne i osłony maszyn

Ogrodzenia bezpieczeństwa są najprostszą i często również najlepszą alternatywą służącą do zabezpieczenia maszyn i urządzeń. Dzięki nim można w łatwy i ekonomiczny sposób uniemożliwić dostęp ludzi do strefy zagrożenia.