Alutec KK | Hliníkový konstrukční systém

Flaga narodowa czeskiego producenta aluminiowego systemu konstrukcyjnego

Firma Alutec KK, s.r.o (dawne Alutec K&K, a.s.) jest czeskim producentem aluminiowego systemu konstrukcyjnego i wiodącym przedstawicielem GRUPY ALUTEC w Europie i na świecie.

Alutec K&K jako czeski importer konstrukcyjnego aluminium ALUTEC i dostawca opracowań aluminiowych systemów konstrukcyjnych rozpoczął swoją działalność w 1994 roku, w miejscowości Čelákovice – Záluží. Od tego czasu nastąpił intensywny rozwój przedsiębiorstwa, które ze zwykłego importera przekształciło się w pełnoprawnego partnera wielu włoskich firm. Jako trzon całego konsorcjum zajmuje się opracowywaniem, projektowaniem i produkcją systemów konstrukcyjnych z aluminium.

Misją firmy jest produkcja i sprzedaż anodowanych profili aluminiowych wraz z akcesoriami, projektowanie, udoskonalanie i wytwarzanie dedykowanych maszyn i urządzeń przy współudziale wielu renomowanych firm.

Jedynym przedstawicielem „Alutec K&K” i głównym dostawcą profili aluminiowych wraz z akcesoriami na terenie Polski jest firma „Alutec K&K Polska”, w Jasinie koło Swarzędza.

Producent konstrukcyjnych profili aluminiowych

Kontakt

Tel.: 

+420 326 996 110

Adres

Alutec KK, s.r.o (dawne Alutec K&K, a.s.)
Zálužská 120
250 88
Čelákovice - Záluží
,
Česká republika