Grupa ALUTEC

Grupa ALUTEC to konsorcjum pięciu oddziałów w: Czechach, Polsce, Słowacji i we Włoszech, zajmujących się produkcją i sprzedażą aluminiowych systemów konstrukcyjnych. Jako zespół producentów strukturalnego aluminium, ALUTEC nabiera doświadczenia już od 25 lat i produkuje bezkonkurencyjne komponenty aluminiowe wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu, głównie przez koncerny motoryzacyjne.

Światowi producenci i dostawcy konstrukcji aluminiowych w Europie Środkowo-Wschodniej i Południowej

Sprawdzone rozwiązania w produkcji aluminium znalazły zastosowanie w pełni kompatybilnym i modułowym systemie profili konstrukcyjnych, którego funkcjonalność pozwala na nieograniczone tworzenie nowych i modyfikowanie istniejących konstrukcji aluminiowych.

Misją Grupy ALUTEC jest elastyczna produkcja i szybka dystrybucja, aby dostarczać najlepsze jakościowo produkty, dbając przy tym o walory estetyczne poprzez wyróżniające się wzornictwo wytwarzanych elementów aluminiowych. Celem zespołu ALUTEC jest dostarczenie komponentów aluminiowych, których zastosowanie minimalizuje koszty produkcji przez automatyzację linii produkcyjnych, przy zachowaniu najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa i ergonomii pracy.

Grupa Alutec projektuje i produkuje uniwersalne rozwiązania modułowe w konstrukcjach z anodowanych profili aluminiowych. Zapewniają one rozwiązanie najtrudniejszych zadań i dostarczenie gotowych rozwiązań w najkrótszym czasie. W służbie firmom przemysłowym zapewnia kompleksowe wsparcie w realizacji najbardziej skomplikowanych projektów opartych na aluminiowych systemach konstrukcyjnych.

Alutec KK | Hliníkový konstrukční systém

Flaga narodowa czeskiego producenta aluminiowego systemu konstrukcyjnego

Czeski producent aluminiowego systemu konstrukcyjnego, przede wszystkim profili aluminiowych wraz z akcesoriami. Firma wyspecjalizowana w projektowaniu, udoskonalaniu i wytwarzaniu dedykowanych maszyn i urządzeń przemysłowych.

Alutec KK | System konstrukcji aluminiowych

Flaga narodowa polskiego dostawcy profili aluminiowych

Polski dostawca modułowych profili aluminiowych wraz z akcesoriami. Producent konstrukcji przemysłowych, w tym przenośników napędzanych i grawitacyjnych, prowadnic liniowych, stanowisk montażowych, osłon maszyn i wygrodzeń bezpieczeństwa.

Alutec KK

Flaga narodowa slowackiego producenta i dostawcy aluminiowych systemów konstrukcyjnych

Słowacki producent i dostawca aluminiowych systemów konstrukcyjnych. Przedstawiciel centrali w Czechach, dostawca profili aluminiowych, doradca techniczny i projektant maszyn specjalnego przeznaczenia.

Alutec Srl

Flaga narodowa włoskiego producenta konstrukcyjnych systemów aluminiowych

Włoski producent aluminiowych systemów konstrukcyjnych, głównie komponentów aluminiowych do budowy lekkich maszyn przemysłowych. Najwyższą jakość elementów zapewnia efektywne zarządzanie i perfekcyjne wykonanie.

Alutec Meccanica

Flaga narodowa wloskiego producenta i dostawcy transporterów

Włoski producent systemów transportowych, w tym transporterów łańcuchowych, płytkowych, taśmowych i rolkowych. Innowacyjne rozwiązania oparte o najnowocześniejsze technologie w dziedzinie automatyki przemysłowej.