Doradca techniczno-handlowy (praca stacjonarna)

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert handlowych, umów oraz kalkulacji
  • realizowanie planów sprzedaży
  • doradztwo techniczne
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • odbywanie wizyt handlowych u klientów
  • projektowanie prostych konstrukcji aluminiowych - opcjonalnie

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (lub w czasie nauki)
  • pracowitość i odpowiedzialność
  • umiejętności interpersonalne oraz kultura osobista
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego przyswajania wiedzy technicznej
  • dobra znajomość programów MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość programów CAD będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość rynku producentów maszyn

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:
Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami).

Prosimy o przesłanie CV na adres: lub skorzystać z poniższego formularza.

Pliki muszą mieć mniej niż 10 MB.